Difference between revisions of "Shortcuts"
m
Added V, Mouse Zoom
imported>Mmmpld m (Added Drop Item to Floor) |
imported>Mmmpld m (Added V, Mouse Zoom) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|Drop Item to Floor | |Drop Item to Floor | ||
|F | |F | ||
|- | |||
|Mouse Zoom | |||
|V | |||
|- | |- | ||
|} | |} |