Difference between revisions of "Shortcuts"
m
Added Scale
imported>Mmmpld m (Added V, Mouse Zoom) |
imported>Mmmpld m (Added Scale) |
||
Line 106: | Line 106: | ||
|Mouse Zoom | |Mouse Zoom | ||
|V | |V | ||
|- | |||
|Scale | |||
|S | |||
|- | |- | ||
|} | |} |