Difference between revisions of "Shortcuts"
m
Added Ctrl+S
imported>JOG m (Added "A") |
imported>JOG m (Added Ctrl+S) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|Find Prev | |Find Prev | ||
|F2 | |F2 | ||
|- | |||
|Save | |||
|Ctrl+S | |||
|} | |} | ||
== Render Window Keyboard Shortcuts == | == Render Window Keyboard Shortcuts == |