Difference between revisions of "Shortcuts"
no edit summary
imported>Kivan m |
imported>Kivan |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|Find | |Find | ||
|Ctrl-F | |Ctrl-F | ||
|- | |||
|Reload current cell (or quad if in exterior) | |||
|F5 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|Find Next | |Find Next |
imported>Kivan m |
imported>Kivan |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|Find | |Find | ||
|Ctrl-F | |Ctrl-F | ||
|- | |||
|Reload current cell (or quad if in exterior) | |||
|F5 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|Find Next | |Find Next |